!StOcZeK!

Dołączył: 29 Lip 2006
Posty: 16

Skąd: JaWoRzNo OsT RuLEz

PostWysłany: Nie 22:52, 06 Sie 2006    Temat postu: Czateria Jaworzno 3-2 Czateria Chrzanów

CZATERIA JAWORZNO 3-2 CZATERIA CHRZANÓW

Bramki dla Chrzanowa: Seba i Łukasz
Bramki dla Jaworzna: Michał 2 i BLU BOSS

skład Chrzanowa:
Firen, Dreo, Litek 15, Maciek Dul, Sztam, Reven, Ancert, Andrev, Hostuś, Seba,Magygygy, Łukasz
skład Jaworzna:
Lucki,Honor 17, Base, Miedziak, Exodus, Stoczek, Ganryu, Rolo, Remus, Michał, Blu boss,Seba8989, Imprezowicz, Zizu, !Alex
(jesli kogos powminąłem lub jakis bład zrobiłem prosze o poprawe)

Po meczu w Chrzanowie gdzie kolejny raz Jaworzno było górą koledzy z Chrzanowa postanowili przyjechac po zwyciestwo.Ostro trenowali i widac było ze przyniosło to efekty. Mecz do konca stał pod zankiem zapytania gdyż nie bardzo mielismy gdzie grać.Wkoncu Lucki załatwił boisko w Byczynie i tam zagralismy.Przybyło wiele osób choc to srodek wakacji i pogoda kijowa.Na poczatku pare nieporozumien w składzie.Niestetynie ja sam ustalałem skład wiec niektórzy musieli usiać na ławce a nawet nie zagrali.(choc dziwie sie Lordowi ze nie podszedł).Mecz od poczatku był wyrównany.Pierwszy raz gralismy z Takim składem i wystarczyło chwila zawachania i stracilismy gola.Jednak nie trfało to długo.Zaraz doprowadzilismy do wyrównania i potem do przerwy dołozylismy jeszcze 2 barmki.Moglismy prowadzic wiecej ale brak skutecznosci lub chęc zdobycia bramki były górą.Chrzanów wcale sie nie bronił tylko cały czas atakował.Do przerwy Jaworzno wygrywało 3:1.Po przerwie nie wiem co sie stało ale to Chrzanów miał przewage i wiecej okazji bramkowych,jedna z nich wykorzystali.Nie wiem dlaczego nam sie nic nei układało mielismy sytuacjie ale jakos nikt nie mógł strzelic i przyznam bramkarz z Chrzanowa wiele razy ratował swój zespół.ostatecznei mecz zakonczył sie wynikiem 3:2 dla Jaworzna.Tradycja tych pojedynków.Choc Chrzanów pokazał lwi pazur i postawił twarde warunki .W nastepnym meczu pewnie by wygrali ale...(napisze niżej)
Gratuluje druzynie z Chrznowa za ambitną walke,Swojej druzynie za zwyciestwo.

Dzięki wszytskim którzy przybyli i siedzieli po stronie budek ...

Była przednia zabawa i szkoda ze musze to napisac ale niestety to jest ostatni mecz naszych druzyn...Moze my umiemy sie bawic pograc poszaleć ale to za mało .....
Dlatego ja oficjalnie nie bede organizował żadnego meczu....
Moze ktos sie skusi ....nie przypuszczam...

Pozdrawiam !!!!

!StOcZeK!

Lo

Posty: 114

Skąd: ChrzanÓw- SM

PostWysłany: Nie 23:10, 06 Sie 2006    Temat postu:

jak juz napisaŁam na Forum Jaworzna bo z przyzwycvzajenia tams ie pierwsze pojawiŁam mecz byŁ piękny i dzieQje za to mojej druzynbie za piekna grę.. napewno chetnie zagramy koLejny mecz z Jaworznem jeŚLi takowy się odbedzie, a incydent ktÓry sie pojawiŁ nie ma dLa nas żadnego znaczenia w sumie bo to byŁy obce osoby.. a obie drÓżyny zachowaŁy sie w sumie ok... mecz zostaŁ przerwany.. [miLismy szanse wygraĆ..Wink] nio aLe trudno Smile i tak mecz byŁ piękny..Smile dzieQje :*

Piśze tu tez w imieniu naszych piŁkarzy z ktÓrymi siedzę.. tzn : Dreo, Firen, Litek_15
ChŁopaki ZagraLiŚcie naprawdę pięknie Smile DzięQjemy:) Obydwu druzyna za piękny mecz Smile i sportowe zachowanie:)

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Oficjalne Forum CZATerii Chrzanów Strona Główna -> Sparingi Piłkarskie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)